5/5 - (1 امتیاز)

با سلام خدمت شما

در این آموزش قصد داریم نحوه ایجاد اعلان را در افزونه سیستم مدیریت کاربران را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید

اگر می‌خواهید اعلان‌هایی یا پیام خصوصی را به کاربران ارسال کنید، می‌توانید آن‌ها را در این قسمت ایجاد کنید. در این صفحه لیستی از تمامی اعلان‌هایی که ساخته‌اید را مشاهده خواهید کرد. از ستون “”وضعیت” می‌توانید فعال یا غیرفعال بودن هر اعلان را مشخص کنید.
برای ساخت اعلان، دکمه “افزودن اعلان” را بزنید.

عنوان اعلان: عنوانی برای اعلان خود بنویسید.
توضیحات اعلان: متن و توضیحات اعلان را بنویسید.
کاربر خاص: در صورتی که می‌خواهید این اعلان برای کاربری خاص ارسال شود ، نام کاربری وی را در این قسمت وارد کنید. در غیر این صورت اعلان به صورت عمومی ارسال می‌شود.

نمایش در داشبورد: با فعال کردن این گزینه اعلان فقط در داشبورد نمایش داده می شود در هیچ یک از بخش های نمایش اعلان دیگر نمایش داده نمی شود.

نمایش در هدر: با تیک زدن این گزینه، اعلان فقط در هدر پنل کاربری نمایش داده خواهد شد در هیچ یک از بخش های نمایش اعلان دیگر نمایش داده نمی شود . در این حالت می‌توانید لینکی برای توضیحات بیشتر وارد کنید در غیر این صورت فیلد لینک را خالی بگذارید.

ارسال پیامک : اگر این اعلان برای کاربر خاصی تعریف شده است، می‌توانید با تیک زدن این گزینه پیامک آگاه‌سازی به کاربر ارسال کنید از بخش تنظیمات پیامک هم میتوانید قالب متن ارسالی به کاربر را مشخص کنید.

تاریخ شروع :  در این قسمت میتوانید تاریخ شروع نمایش اعلان را مشخص کنید.

تاریخ پایان : در این قسمت میتوانید تاریخ  غیرفعال شدن اعلان را مشخص کنید.

رنگ اعلان : این قسمت مربوط به  گزینه نمایش اعلان در داشبورد می باشد .

 

ارسال پیام خصوصی 

برای ارسال پیام خصوصی به کاربران خود نام کاربری را انتخاب کرده و اعلان را ثبت نمایید هیچ یک از گزینه های دیگر ایجاد اعلان نباید فعال گردد.

 

موفق و سربلند باشید